Soukromý dětský domov MARKÉTA

Soukromý dětský domov MARKÉTA

Vážení a milí,
děkujeme vám mnohokrát za nádherný večer, který jsme díky vám mohli s dětmi prožít. Chvíle tichého vydechnutí a zklidnění nám pomohli procítit blížící se konec adventu. Tóny známých písní připomněly, co je vlastně v životě důležité.

To malé dítě položené do jeslí, které nás učí lásce, pokoře a odpuštění, nás znovu vybízí k zastavení. Jsme vděčni za to, že Vánoce jsou každý rok. Můžeme si tak znovu uvědomovat podstatu života. Jsme stvořeni k lásce.

Vy jste nám tu vaší lásku dali pocítit v sobotu. Díky za to, že jste ochotni nabízet své nadšení druhým. Díky za to, že máte sílu se rozdávat a díky za to, že myslíte na druhé. Díky vám je svět krásnější.

Vážíme si i korunek, které se nám díky koncertu přikutáleli na účet. Složitě bychom zde popisovali, jak jsou pro nás důležité. Zkrátíme to, na díky, moc je potřebujeme. Mnoho pro nás znamenají i ty peníze, které jste nám předali z doprovodné činnosti koncertu. Bylo příjemné vidět studenty nabízející všechny ty věcičky s nadšením ve tvářích. Díky za vaše nadšení a radost. Díky za ochotu a dobrotu, díky za to, že jste.

Přejeme vám, aby letošní Vánoce pro vás i vaše blízké a známé byly skutečným požehnáním. Ať vzkvétá dobro, které kolem sebe šíříte. Všechno, co v dobré víře děláte, ať se vám mnohonásobně vrátí.

S úctou a láskou Ochovi