Zkoleduj se 2018

Zkoleduj se 2018

Zkoleduj se 2018

Série adventních koncertů s netradičním složením i repertoárem. Na jevišti se doplňují umělci s dětmi základních škol a společně zpívají pro dobrou věc. Nečekejte ale jednohlasné a stokrát ohrané Ježíšku, panáčku. Čekejte energeticku smršť a vlnu dobré nálady, která vám vydrží ještě pár dní po koncertě. Ano, je to jako droga. Ale bez vedlejších účinků.
Zkoleduj se založil herec Petr Vaněk v roce 2017, aby zpříjemnil vánoční období jak sobě a svým blízkým, tak všem ostatním lidem dobré vůle. První ročník nabral nečekané obrátky, nakonec se přidával koncert navíc, a tak jedeme dál.
Na projektu spolupracuje parta herců a zpěváků, kteří letos vystoupí na čtyřech koncertech v několika městech společně s dětmi z přihlášených základních škol. Děti pak samy vyberou, kterým neziskovým projektům předají vybranou částku ze vstupného a z darů na našem transparentním účtu.

V minulém roce jsme částkou vyšší než 300 000 Kč podpořili např. projekty Nocleženka, Společnost pro ranou péči, Budějovické obědy dětem nebo nadační fond Křídlení.

Přispět můžete:

Buď přímo na stránce na stránce Darujme.cz

…nebo zasláním příspěvku na náš transparentní účet

Lidé kteří podpořili tento projekt

Sdílet:

Napsat komentář

Nadcházející akce

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející kalendar-akci.