O projektu

Zkoleduj se jsou čtyři adventní charitativní koncerty v různých českých městech. Myšlenka přišla z hlavy Petra Vaňka a jeho přátel.

Účinkující i diváci si společně zazpívají a zahrají vánoční písničky, a to jak známé koledy, tak úplně nové. Do projektu vstupují základní školy, které své žáky vedou k uměleckému cítění (ano, žáci vystupují společně s herci), a hlavně chtějí podpořit místní poskytovatele sociálních služeb (dětský domov, domov pro seniory, chráněné dílny apod.), ke kterým putuje výtěžek z koncertů.

Přijďte se zkoledovat s námi!

Zkoleduj se je prvním projektem uskupení Surikati z.s., které založil herec Petr Vaněk. (Ptáte se, proč pojmenovat sdružení zrovna po tomhle divném tvorovi? Tohle vzrůstem nevelké zvíře známe z obrázků, jak stojí a pozoruje, co se kde děje. I toto nové sdružení sleduje, kde by mohlo být prospěšné.) 

Nadcházející událost

How to funds goes to people

Vybráno

45000

Cil

400000

DISCOVER OUR DONATE SECTORS

Strategy scrum project startup churn rate buyer android advisor leverage network effects burn rate agile ventures.

CHECK OUR CAUSES & HELP US

Strategy scrum project startup churn rate buyer android advisor.

SOME OF OUR SUCCESSFULL STORIES

Strategy scrum project startup churn rate buyer android advisor. Leverage network effects burn rate agile ventures.

Kdo stojí za Zkoleduj se?

Autor projektu a Zkoledník

Petr Vaněk

Umí říct, že ho něco nebaví. Když už ho to baví, tak to pak většinou baví i všechny ostatní. Má rád vodu a tráví mnoho času jógou A je táta.

Najít na:
hudební a pěvecká úprava koled

Marek Doubrava

Marek je skvělý muzikant, skladatel a taky člověk. Aranžoval všechny písničky v projektu Zkoleduj se.

Najít na:
Produkční

Eliška Borová

Všechno a všechny zná a vše ví. A když neví, ráda zjistí. K tomu jí dopomáhá velký dar – hodně mluví a směje se.

Najít na:

Tady můžeš být i ty!

Do našeho týmu průběžně hledáme posilu. Máš nápad jak se zapojit? Napiš nám.

Kontaktovat

HAPPY DONATORS SAY

Milý Petře,
byl to pro nás všechny skvělý zážitek. Alespoň písemně tobě a tvému celému týmu sděluji, že jste byli chváleni žáky, jejich rodiči i všemi kolegy a kolegyněmi. Na tento zážitek jen tak nikdo nezapomene. Také paní Kovárnová a její kolegyně z B.O.D. byly neskutečně dojaté.

A to nejhlavnější se stalo. Děkuji Petře, že tvoje myšlenka, že už děti si mohou vyzkoušet být filantropy, se opravdu uskutečnila. Je to pro naše žáky reálná zkušenost, žádné abstraktní povídání nebo nedosažitelná věc. Vše prožily naživo a do všeho se zapojily.

Také celkový výtěžek je fantastický – za naši školu je to 35541 Kč + 2420Kč z prodeje vašich zpěvníků. Takže celkem se podařilo vybrat 37961 Kč. To z B.O.D. nikdo nečekal. Dokonce jim už docházely finance a dnes jsem byla informována, že díky této částce budou moci zaplatit obědy stávajícím vybraným dětem do konce školního roku a dokonce budou moci vybrat ještě další děti.

Nás to moc bavilo a přejeme vám, abyste byli stejně úspěšní i v dalších městech.

Kateřina Kozlová

Kateřina Kozlová

Vážení a milí,
děkujeme vám mnohokrát za nádherný večer, který jsme díky vám mohli s dětmi prožít. Chvíle tichého vydechnutí a zklidnění nám pomohli procítit blížící se konec adventu. Tóny známých písní připomněly, co je vlastně v životě důležité.

To malé dítě položené do jeslí, které nás učí lásce, pokoře a odpuštění, nás znovu vybízí k zastavení. Jsme vděčni za to, že Vánoce jsou každý rok. Můžeme si tak znovu uvědomovat podstatu života. Jsme stvořeni k lásce.

Vy jste nám tu vaší lásku dali pocítit v sobotu. Díky za to, že jste ochotni nabízet své nadšení druhým. Díky za to, že máte sílu se rozdávat a díky za to, že myslíte na druhé. Díky vám je svět krásnější.

Vážíme si i korunek, které se nám díky koncertu přikutáleli na účet. Složitě bychom zde popisovali, jak jsou pro nás důležité. Zkrátíme to, na díky, moc je potřebujeme. Mnoho pro nás znamenají i ty peníze, které jste nám předali z doprovodné činnosti koncertu. Bylo příjemné vidět studenty nabízející všechny ty věcičky s nadšením ve tvářích. Díky za vaše nadšení a radost. Díky za ochotu a dobrotu, díky za to, že jste.

Přejeme vám, aby letošní Vánoce pro vás i vaše blízké a známé byly skutečným požehnáním. Ať vzkvétá dobro, které kolem sebe šíříte. Všechno, co v dobré víře děláte, ať se vám mnohonásobně vrátí.

S úctou a láskou Ochovi

Manželé Ochovi

Soukromý dětský domov MARKÉTA

HELP FOR THOUSANDS OF HOMELESS PEOPLE

Entrepreneur crowdfund prototype infographic long tail lean startup advisor an droid Analytics.

READ LATEST NEWS

Strategy scrum project startup churn rate buyer android advisor.

Climate Change Factor
08 Srp 2017

Climate Change Factor

Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with ...

BECOME A PART OF OUR FAMILY. TOGETHER, WE CAN SAVE MANY LIVES.